Oferta
Strona główna
W górę
Baseny
 • AKCESORIA:

  ocynkowana metalowa konstrukcja 
  szafka drewniana na filtr
  schodek drewniany
  przykrycie LUX
  przykrycie foliowe [400 mikronów]
  rolka zwijająca do przykrycia foliowego z ABS
  rolka zwijająca do przykrycia foliowego ze stali nierdzewnej
  zestawy do czyszczenia: wąż, szczotka, kij, siatka

drewniane nie tylko mogą upiększyć Państwa ogród i umilić spędzanie wolnego czasu. Zadbaliśmy także o to, by dostosowane one zostały do Państwa wymagań. Dlatego oferowane przez naszą firmę baseny dostępne są w trzech wymiarach w czterech wersjach wyposażeniowych. Zawsze dbamy o maksymalne zadowolenie naszego Klienta.

Do produkcji używany jest specjalny gatunek sosny mający odpowiednią twardość drewna, a jednocześnie umożliwiający dokładną obróbkę. Dzięki temu poszczególne elementy basenu idealnie do siebie pasują, a konstrukcja ściany jest stabilna. W produkcji wykorzystywane jest specjalnie selekcjonowane drewno, które wcześniej poddawane jest procesom suszenia i ciśnieniowej impregnacji, aby basen zabezpieczyć przed działaniem czynników atmosferycznych i zapewnić mu wieloletnią trwałość.

Montaż basenu wykonywany jest na twardym, stabilnym ,poziomym i gładkim podłożu. Montaż może być przeprowadzony samodzielnie lub przez wyspecjalizowane firmy.

Grubość ściany naszych basenów wynosi 45mm, wnętrze wypełnia gotowa do montażu w listwach folia PCW grubości 0,75mm, do każdego basenu dostarczany jest filtr piaskowy z pompą 6 lub 8 m3/h, do każdego basenu dostarczana jest instrukcja montażu w formie filmu i rysunków/zdjęć.

W podstawowej ofercie mamy 3 modele basenów NATURA 240, 550 i 700.
Baseny NATURA 240, 550 i 700 dostarczane są z kompletnym wyposażeniem potrzebnym do uruchomienia basenu. Modele 550 i 700 posiadają metalową, malowaną konstrukcję wspierającą proste odcinki ściany basenu.
Wyposażenie i niektóre drewniane elementy mogą być zmienione według Państwa życzeń.

NATURA 240
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NATURA 550

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NATURA 700