baseny Shinypool
Strona główna
Oferta

Baseny produkowane są ze specjalnie przygotowanych oraz najwyższej jakości wielo-składnikowych żywic, włókien, mat szklanych oraz żelkotu (wierzchnia warstwa od 4 do 8mm).
Produkcja odbywa się przy zastosowaniu najnowszych technologii, dzięki temu niecka jest odporna na czynniki takie jak: chemia basenowa (np. chlor), długo trwale przylegające glony, silne promieniowanie słoneczne (UV), niskie temperatury (mróz), różnica temperatur (lato dodatnie, w zimie ujemne), opady kwaśnych deszczy.
Specjalnie opracowany na te potrzeby laminat, którym są pokryte baseny powoduje zminimalizowanie strat ciepła oraz nadaje im wyjątkowy, elegancki i niepowtarzalny lazurowy kolor.
Każda konstrukcja niecki dodatkowo jest usztywniana specjalnym elementem z tworzywa (a nie z metalu jak robią to inni producenci), która nie koroduje. Taki basen cechuje jego bardzo długą żywotność - ok 90 lat, wytrzymałość oraz zachowanie naturalnego koloru.
Schody które zapewniają komfortowe wejście i wyjście z basenu, a zarazem nadają mu ekskluzywny wygląd powodują, że basen stanie się ozdobą Państwa ogrodu.

Szybkość montażu i brak betonowania sprawia, że prace wykonywane przy montażu nie niszczą istniejącej zieleni ogrodu tak jak prace związane z betonowaniem.
Basen jest łatwy do przykrycia i zabezpieczenia na zimę.

Nasze baseny przez długie lata zapewnią Państwu i całej rodzinie komfort użytkowania. Atrakcyjna cena, łatwość montażu, efektywny wygląd i jakość użytych materiałów powodują, że znajdują one coraz więcej nabywców.