baseny naziemne Gre
Strona główna
Oferta

 Baseny ogrodowe to również coraz częściej spotykany element ogrodów przydomowych, który pozwala przy niskim nakładzie, w krótkim czasie i bez konieczności montowania skomplikowanej instalacji, w upalne dni zapewnić relaks i ochłodę domownikom. Użytkownik decydując się na tego typu basen nie może jednak oczekiwać zbyt dużego komfortu, wysokiej jakości a co za tym idzie długiego okresu użytkowania.

Baseny naziemne GRE będące ciekawą alternatywą dla wbudowanych basenów ogrodowych.

Grupa profesjonalna - baseny DREAM POOL stanowią ja baseny o sztywnej stalowej konstrukcji ścian; oferowane w różnych wielkościach w trzech podstawowych kształtach:

 

 

 

 

 

- owalnym
 

 

 

 

 

 

 

 - okrągłym

 

 

 

 

 

 

 

 

 


- ósemki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

folią, konstrukcję wsporczą stanowią wsporniki rozmieszczone po konturze basenu; kształt basenów owalnych i ósemkowych utrzymywany jest dzięki zespołowi wsporników lub scaleniu pod basenem.

Materiał: ściany basenu wykonane są z walcowanej na zimno, fosforyzowanej, galwanizowanej blachy; wyłożenie niecki stanowi odporna na promieniowanie ultrafioletowe folia PCV o grubości 0.5 i – 0.4 mm, w postaci gotowego „worka” do zamontowania wewnątrz basenu, wsporniki wykonane z metalu lub PCV.

Opis urządzeń: w wyposażeniu filtr piaskowy wraz a pompą, kompletny system obiegu wody, zawór spustowy, drabinka, maty ochronne pod basenem

Montaż: każdy z basenów zaopatrzony jest w instrukcję montażu w języku polskim.


Każdy z basenów oferowany jest z pełnym zestawem recyrkulacyjno- filtracyjnym oraz z drabinką ułatwiająca korzystanie z basenu.
Produkt wykonywany jest w Europie zgodnie z normą NF P 90-303 oraz posiada atest TUV.
Na wszystkie modele basenów producent udziela 2 letniej gwarancji.
W opcji wyposażenia dostępne są:
- przykrycia dla wszystkich rodzajów basenów;
- "podłogi" ochronne umieszczane pod nieckami basenu;
- wymienna folia do wyłożenia niecki;
- akcesoria do czyszczenia basenu;
- oświetlenie.